Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

endriu4321

Użytkownicy
 • Content Count

  217
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27 Dobra

About endriu4321

 • Rank
  Czynny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Opolskie
 • Tuner
  VU+Ultimo 4K, AX 4K HD 51

Recent Profile Visitors

282 profile views
 1. zdzislaw22 - takie coś zauważyłem dzisiaj w pogodzie, inne dane są w głównej wtyczce pogody a inne w dodatkach do infobarów. I teraz moje pytanie skąd takie różnice i które dane są właściwe ? A skoro kolega wyżej wspomniał o skinie Kraven to fajnie by było jak by w BH też była taka możliwość listy kanałów z podwójnym podglądem, czyli w jednym okienku aktualny kanał a w drugim podgląd z kanału z listy. Tak to mniej więcej wygląda
 2. Z tego co pamiętam to Kravena uruchamia się we wtyczkach, a co do instalacji BlackHarmony to instrukcję masz w stopce autora post wyżej.
 3. Jest kilka pasków z animacjami picon do wyboru.
 4. Na "Matrix" to nie zadziała, tylko na Black Harmony Dokładnie tak.
 5. Dopiero po usunięciu wszystkich trzech wpisów działa, usuwałem pojedynczo, za każdym razem było to samo. Tylko nie ma picon za paskiem postępu jak na screenach wyżej.
 6. U mnie próba użycia skin_openATV_EMC_screens_Kos kończy się komunikatem "Znalezione brakujące elementy: 1 " Co to za komponent "1" ? , skin aktualizowany na bieżąco.
 7. zdzislaw22 - dobry ten filmik, możesz śmiało dodać taki bajer
 8. Nie jestem pewien na 100% ale wydaje mi się że BlackHarmonyRunningText też powinieneś zamienić na j00zekModRunningText
 9. Czego tu nie rozumiesz, jak masz własne zmodyfikowane ekrany, wyszukaj w nich słów: j00zekRunningText > zamień na > j00zekModRunningText BlackHarmonyServiceInfoEX. > zamień na > j00zekModServiceInfoEX BlackHarmonyServiceName2 > zamień na > j00zekModServiceName2 zapisz i z powrotem do boxa > restart i musi działać.
 10. Dzięki, to jest info o aktualnej pogodzie a chodziło mi o info na kolejne dni ? No patrz, u mnie też się jakimś sposobem pojawiła i nawet niebieski przycisk podglądu infobarów ps, szkoda że nie chcesz podpowiedzieć do pogody.
 11. Ktoś mi podpowie jaki parametr wpisać żeby pokazywało tylko info o pogodzie, bez temp. i wilgotności ? Czy to możliwe ? Dziękuję
 12. Dzięki, skąd to miałem wiedzieć, to trzeba będzie dodać przycisk. Ktosiu - w oknie userskin
 13. No bardzo ładnie tylko gdzie jest to okno "Konfiguracja komponentów enigmy"
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.