Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

ceziu

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Pozytywna

About ceziu

 • Rank
  Nowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. thx @ maxbambi, mosz_nowy, rgysoft & zadmario Spoiler enigma2-plugin-extensions-e2iplayer_20190614-r01_all.ipk Zainstalowałem tą wersję. Potem aktualizacja do wersji 20190615, ale niestety YouTube na moim nBox dalej nie działa: brak poprawnych linków Wysłane z mojego Moto Z2 Play przy użyciu Tapatalka
 2. Dzięki za pomoc. Nbox uruchamia się z pena, ale niestety youtube w dalszym ciągu nie działa. Może jeszcze jakieś sugestie
 3. Możesz łopatologicznie wytłumaczyć jak zainstalować image OpenPLI na penie
 4. Witam wszystkich serdecznie. To mój pierwszy post, więc proszę o wyrozumiałość. Jestem użytkownikiem nbox z OpenPLI 8.6, na którym niestety nie działa youtube. Próbowałem zainstalować nową wersję E2iPlayer, ale niestety wszystkie próby zakończyły się błędem. Przy restarcie nbox'a pojawiał się zielony ekran z kodem błędu. Sposób instalacji nie miał tu znaczenia: podmieniałem pliki przez ftp, instalowałem z usb z wykorzystaniem pilota, czy też przez polecenie w telnet. Efekt ten sam i konieczność wgrania enigmy. Jestem początkujący w poznawaniu enigmy, więc proszę doświadczonych użytkowników o wyjaśnienie w czym problem i jak go rozwiązać. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.