Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

maroD

Użytkownicy
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Pozytywna

About maroD

 • Rank
  Czynny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @leskes niestety trzeba miec jtag z tego co widze @gizmo1954 dzieki za program, ale albo cos nie trybi, albo nie umiem tego ustawić
 2. Tak, używałem postu z tyłu. Próbowałem różnych penów, również tego, który działa na innej Zgemmie (tak jak pisałem na poprzedniej stronie). Kupiłem powyższy konwerter, żeby sprawdzić logi. Za pomocą putty nie mogę się połączyć, a Broadcom Studio 3 za Chiny nie mogę znaleźć do ściągnięcia. Strona producenta przekierowuje dalej i tego nie ma. Z tego co wiem, dekoder stał się taki po nieudanej próbie wgrania jakiegoś image.
 3. Lucek™ wcześnie już mi te pliki wrzucił, niestety nie dało się ich załadować przez USB. Dlatego chciałem sprawdzić na razie logi USB TTL-em, który kupiłem. Niestety za pomoca putty nie mogę się połączyć. Jak znajdę Broadcom Studio 3 i zainstaluje to spróbuję się nim połączyć.
 4. sprawdziłem jeszcze raz programem dcc i mi znalazł jakiś nowy ip. Wykorzystałem go w putty, ale pojawił sie komunikat "Network error: connection refused" dcc przy próbie połączenia pokazuje "error 10057 in function Send Socked is not connected"
 5. Niestety ten dekoder chodził u kogoś innego i nie mam możliwości sprawdzenia tego. Czy w jest jakiś inny program, którym mógłbym się połączyć z dekoderem tym kablem? https://abc-rc.pl/product-pol-5482-Konwerter-USB-UART-RS232-z-przewodem-100cm-PL2303HX-Arduino.html
 6. Wyczytałem, że programem putty można zrobić logi. Jednak trzeba podać adres IP dekodera, tylko skąd go wziąć jak mój jest w takim stanie?
 7. Dziękuję za pomoc. Jak dojdę do tego jak zrobić logi to je tu wrzucę.
 8. np. coś takiego? https://abc-rc.pl/product-pol-5482-Konwerter-USB-UART-RS232-z-przewodem-100cm-PL2303HX-Arduino.html
 9. A jeśli chciałbym się pobawić co musiałbym kupić/zrobić ?
 10. Jak najtańszym kosztem to zrobić ?
 11. Postąpiłem zgodnie z instrukcją. Utworzyłem tym programem partycję 2 GB FAT a potem FAT32. Znalazłem starego pendrive 512 MB. Tak samo robiłem jak większym i nic. Dekoder nie reaguje na wgrywanie niczego. Nie bootuje. Ciągle świeci tylko czerwona dioda. Zauważyłem przy starym pendrive ze światełkiem, że zapala się ono jedynie na ułamek sekundy przy włączeniu zasilania. Potem już się nie zapala.
 12. KINGSTON 16GB DataTraveler SE9 USB 2.0 Wczoraj go formatowałem rufusem FAT32 Na Zgemma H.2S działa bez zarzutu. Takiego katalogu też próbowałem Zgemma/sh1 Ta Zgemma ma procesor 750MHZ CPU Broadcom BCM7358 więc chyba nie podejdzie ten program ?
 13. Nic nie idzie. Wyświetlacz jest cały czas pusty i tylko świeci czerwona dioda. Wrzucałem pliki w każdym folderze po kolei jak i same pliki. Zero reakcji.
 14. No to nie idzie. Wrzucam po rozpakowaniu pliki z ostatniego folderu na pena, wkładam do dekodera, trzymam power, włączam zasilanie i nic. Tylko świeci czerwona dioda. Dekoder nie wiedzieć czemu nie może nic czytać z usb. Zasilane na usb jest bo przed chwilą sprawdzałem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.