Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

tlinke

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Pozytywna

About tlinke

 • Rank
  Nowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Czy można gdzieś w NBOX z wgraną E2 sprawdzić uprawnienia karty (data wygaśnięcia) ?
 2. Chciałbym połączyć dekodery w domową siec. Mam dekoder BZZB i BSKA i planuję dokupić jeszcze jeden do drugiego pokoju. W sprzedaży występują 4 modele BSKA / BXZB / BSLA / BZZB. Jaki najlepiej dokupić aby to sprawnie działało? Jaka jest różnica pomiędzy tymi modelami? Bo skoro są 4 modele to pewnie jakaś występuje. Wiem tyle, że model BSKA ma jedną głowicę a model BZZB ma dwie głowice.
 3. Dziękuję Adam - dogranie pliku rozwiązało problem.
 4. Posiadam tuner BSKA z wgraną E2 który długo leżał w szafie. Postanowiłem wgrać mu aktualne oprogramowanie. Postępuje w taki sposób jaki wyczytałem a mianowicie: dekoder z prądu, umieszczam pena z plikami, uruchamiam dekoder do prądu, po chwili przyciskami góra/dół wybieram updA klikam przycisk OK na panelu i czekam .... niestety mija godzina i nic się nie zmienia, ciągle jest tylko napis updA. Pliki z pena bez problemu wgrały się na dekoder BZZB tyle, że tam trzymam przycisk power do czasu napisu PROG? Czy powinieniem zrobić inaczej?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.