Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

mario_new

Użytkownicy
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Pozytywna

About mario_new

 • Rank
  Nowy
 1. Cześć Jestem nowym użytkownikiem na forum, zainstalowałem sobie E2iPlayer, niestety nigdzie nie mogę znaleźć transmisji na żywo meczy piłkarskich z zagranicznych lig oraz z polskiej. Czy możecie polecić najlepsze sposoby jak można takie mecze na żywo znaleźć? Szukałem w "Transmisja na żywo"->"Web" streams player->http://wiz1.net niestety żaden link nie działa, wyskakuje błąd: "Brak poprawnych linków", przeglądałem inne dostępne strony oraz inne "programy" w E2iPlayer ale nigdzie nie znalazłem
 2. Cześć :) Jestem nowym użytkownikiem na Forum. Chciałem zainstalować ten plugin LiveFootball w wersji 7.2 na swoim nowym urządzeniu Vu+ Zero poniższą komendą: opkg install -force-overwrite http://tunisia-dreambox.info/LiveFootBall/software_official/enigma2-plugin-extensions-livefootball_7.2_all.ipk Niestety jak wchodzę w TV w opcję Pluginy to widzę poniższy błąd: "Niektóre pluginy są niedostępne: Extensions/LiveFootBall (global name 'dom_skins' is not defined)" i na liście dostępnych Pluginów nie ma tego pluginu. Czy wiecie jak rowiązać ten problem, czy brakuje mi jakiejś konfiguracji?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.