Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

no one

VIP
 • Content Count

  384
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Pozytywna

About no one

 • Rank
  Writer

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Skąd
  Poland
 1. no ja mam profilic i idzie jakieś 40 minut wgranie pełnego softu, więc może sie okazać że szybciej działać nie bedzie. Nieznacznie może pomóc ustawienie programowi piorytetu czasu rzeczywistego: wciskasz alt+ctrl+del i w menedzeze zadań na zakładce "procesy" szukasz programu, ktorego używasz klikasz prawym przyciskiem myszy i wybierasz "ustaw piorytet" --"czasu rzeczywistego"
 2. nie wiem ;) nie sądze nie widze różnicy ...nie ma obsługi dx10 tak samo jak pod sp2 nie mam takiej karty w sumie zintegrowane są tam wszystkie uaktualnienia, które wczesniej były dostepne w windows update + kilka kosmetycznych zmian (ale nie w wyglądzie)
 3. jeśli to jest archiwum zip albo rar spakowane i zabezpieczone hasłem to idzie to hasło złamać jeśli jest krótsze niż 5-6 znaków, jeśli dłuższe to trza zbyt dużej mocy obliczeniowej. Mniej zachodu będzie jak sciągniesz z innego źródła
 4. zapomniałeś dodać ze zajmuje 6,5GB wiecej na dysku (pewnie DRM), i chodzi przynajmniej 20% wolniej, a jak się spełnia tylko minimalne wymaganie sprzętowe ten spadek jest jeszcze wiekszy ;)
 5. możesz spróbować tej metody http://siwyboy.blogspot.com/2006/12/instal...ayer-11-pl.html
 6. maja w bazie prace uczelni które podpisały porozumienie (lista jest na stronce) + wszystko co znajdzie google... wystarczy w zdaniu zmienić jakiś wyraz na bliskoznaczny itp i już Ci nikt nic nie udowodni, także lepiej po skopiowaniu sobie zredagować od razu :)
 7. w office masz Publisher w którym jest opcja drukowania wizytówek
 8. a jak łaczysz sie z internetem bo wyglada, że te połaczenie nie funkcjonuje prawidlowo
 9. no one

  win xp

  wiekszość programów do tunerów chodzi bez tego... musisz tylko wziąć pod uwage że xp nazywa porty niekoniecznie tak jak jest w rzeczywistosci np 1 com w komputerze to moze być com2
 10. próbowałem to robic róznymi programami ale niestety nigdy mi sie nie udalo ...lpeiej chyba wgrac enigme i liste od dreamboxa...
 11. atrybut 644 -czyli 1 cyfra oznacza właścieciela,druga grupa,trzecia public: 4 odczyt + 2 zapis =6 4 odczyt + 2 zapis +1 wykonywanie =7 SoftCam.Key nie jest wykonywany więc atrybut jest prawidlowy, niestety wiekszość tych co jest na upach ma nieźle pomieszane keye i trza trafic na działający oprócz keyów ten soft posiada jakies emu?
 12. no one

  WIFI

  e tam wystarczy 'amac' ja tak pół roku jechałem...admin dzwonił poludziach że piratuja...mnie nigdy nawet nie podejrzewał ;)
 13. no one

  speed

  ustaw szyne procka na 200mhz, jeśli komp nie ruszy znajdz tez ustawienie pamieci i tez ustaw na 200
 14. no one

  ENIGMA - Relook200s

  SF nie testowalem, tą wczesniejszą mam 5 dzień i jak narazie ani razu sie nie zawiesiła, tuner przełacza sie duzo szybciej ...enigma sama w sobie nie ma emu...ja używam mgcamd i liste kanałów z dreama, nie ma blue panela, wiec żeby uruchomic emu trza edytowac /etc/launch config do mgcamd i liste moge ew podesłać jesli chcesz ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.