Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

pamel

Użytkownicy
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Pozytywna

About pamel

 • Rank
  Czynny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Panowie jeżeli posiadacie ten tuner to czy na kodi normalnie można odtwarzać filmy w jakości 4k HDR , takie remuxy w mkv ? Czy idzie to płynnie?
 2. musisz użyć LIBCRYPTO bez tego nie skompiluje.
 3. jeżeli masz skopiowany do tmp/ to ok a jak nie to musisz go tam skopiowac lub podać inną ścieżkę . Pytanie po co to robisz skoro na większość sprzętów masz gotowce w repozytorium.
 4. wskaż w którym miejscu masz patcha pełną ścieżkę łącznie z nazwą pliku.
 5. Witam, Po zastosowaniu patcha mam następujące błędy : build/i686-linux-gnu-libusb/reader-nagracak7.o: In function `CreateRSAPair60': /tmp/oscam-svn/reader-nagracak7.c:639: undefined reference to `BN_mod_inverse' build/i686-linux-gnu-libusb/reader-nagracak7.o: In function `CreateRSAPair68': /tmp/oscam-svn/reader-nagracak7.c:693: undefined reference to `BN_mod_inverse' collect2: error: ld returned 1 exit status Makefile:404: recipe for target 'Distribution/oscam-1.20_svn11568-i686-linux-gnu-libusb.debug' failed Czy komuś coś to mówi i mógłby pomóc?
 6. Czy ktoś się spotkał z takim błędem w trakcie kompilacji? In file included from /home/oscam-svn/reader-nagracak7.c:12:0: /home/oscam-svn/cscrypt/mdc2.h:62:25: fatal error: openssl/des.h: No such file or directory compilation terminated. make[2]: *** [CMakeFiles/csreaders.dir/build.make:232: CMakeFiles/csreaders.dir/reader-nagracak7.o] Error 1 make[1]: *** [CMakeFiles/Makefile2:73: CMakeFiles/csreaders.dir/all] Error 2
 7. Czy ktoś mógłby podpowiedzieć jak skompilować oscama stosując mega.patch ? Prośba o podpowiedź.
 8. Witam, Od wczoraj jestem posiadaczem DM900 wcześniej VU solo 2 . Dodatkowo mam nvidia shield na którym mam KODI i dodatek Enigma2 Client , z vu wszystko działało natomiast z Dreamem nic nie idzie. Czy ktoś próbował podobną konfigurację? Wie jak skonfigurować dreama żeby to działało? Z góry dzięki za pomoc.
 9. Ciekawe na jak długo to rozwiązanie wystarczy bo coś tam opowiadają o wyłączeniu kodowania w seca z końcem roku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.