Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

pamel

Użytkownicy
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Pozytywna

About pamel

 • Rank
  Czynny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wystarczy taki plugin dreamciplus_9.23_all.deb i wszystko gra. https://feed.newnigma2.to/daily/oe2.6/newnigma2-extern/all/
 2. Czy udało wam się na karcie odpalić kodi na androidzie jak wam to chodzi? Czy odtwarza płynnie filmy 4k HDR dolby atmos , czy dzwięk może być puszczony bezpośrednio na amplituner do zdekodowania?
 3. Panowie jeżeli posiadacie ten tuner to czy na kodi normalnie można odtwarzać filmy w jakości 4k HDR , takie remuxy w mkv ? Czy idzie to płynnie?
 4. musisz użyć LIBCRYPTO bez tego nie skompiluje.
 5. jeżeli masz skopiowany do tmp/ to ok a jak nie to musisz go tam skopiowac lub podać inną ścieżkę . Pytanie po co to robisz skoro na większość sprzętów masz gotowce w repozytorium.
 6. wskaż w którym miejscu masz patcha pełną ścieżkę łącznie z nazwą pliku.
 7. Witam, Po zastosowaniu patcha mam następujące błędy : build/i686-linux-gnu-libusb/reader-nagracak7.o: In function `CreateRSAPair60': /tmp/oscam-svn/reader-nagracak7.c:639: undefined reference to `BN_mod_inverse' build/i686-linux-gnu-libusb/reader-nagracak7.o: In function `CreateRSAPair68': /tmp/oscam-svn/reader-nagracak7.c:693: undefined reference to `BN_mod_inverse' collect2: error: ld returned 1 exit status Makefile:404: recipe for target 'Distribution/oscam-1.20_svn11568-i686-linux-gnu-libusb.debug' failed Czy komuś coś to mówi i mógłby pomóc?
 8. Czy ktoś się spotkał z takim błędem w trakcie kompilacji? In file included from /home/oscam-svn/reader-nagracak7.c:12:0: /home/oscam-svn/cscrypt/mdc2.h:62:25: fatal error: openssl/des.h: No such file or directory compilation terminated. make[2]: *** [CMakeFiles/csreaders.dir/build.make:232: CMakeFiles/csreaders.dir/reader-nagracak7.o] Error 1 make[1]: *** [CMakeFiles/Makefile2:73: CMakeFiles/csreaders.dir/all] Error 2
 9. Czy ktoś mógłby podpowiedzieć jak skompilować oscama stosując mega.patch ? Prośba o podpowiedź.
 10. Witam, Od wczoraj jestem posiadaczem DM900 wcześniej VU solo 2 . Dodatkowo mam nvidia shield na którym mam KODI i dodatek Enigma2 Client , z vu wszystko działało natomiast z Dreamem nic nie idzie. Czy ktoś próbował podobną konfigurację? Wie jak skonfigurować dreama żeby to działało? Z góry dzięki za pomoc.
 11. Ciekawe na jak długo to rozwiązanie wystarczy bo coś tam opowiadają o wyłączeniu kodowania w seca z końcem roku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.