Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

rysiuhelix

Użytkownicy
 • Content Count

  194
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Bardzo Dobra

About rysiuhelix

 • Rank
  Czynny

Recent Profile Visitors

564 profile views
 1. Może ktoś podpowie jak zrobić pełny screen przy wyborze miejsca wykonania backupu dla image OpenAtv 6.3 . Kombinuję i efekt na razie kiepski ciągle screen default. Chodzi mi o screen nr 2. Jak się nazywa ten screen nr 2 ??? w Atv
 2. Nikt nie chciał pomóc , to sobie sam pomogłem Konwerter do wyświetlania czasu wschodu i zachodu planet oraz innych danych już się robi .
 3. Ikonki planet w załączeniu . pict.rar
 4. Odgrzewam temat - wpisy do wyświetlania tego w skinie hdglass if ENA_ASTRO: Eskin += """<eLabel position="69,904" size="1782,1" zPosition="8" backgroundColor="#006cbcf0" />""" a = -1 for x in ASTRO: a += 1 i = offset+a*177 Eskin += '<widget name="L_'+x+'" font="Prive3;27" position="'+str(i)+',922" zPosition="1" size="177,30" valign="top" halign="center" foregroundColor="#ff9c00" backgroundColor="black" transparent="1" />\n' Eskin += '<ePixmap position="'+str(i)+',967" zPosition="0" size="60,60" pixmap="'+PLUGINPATH+'pict/'+x+'.png" alphatest="blend" />\n' Eskin += '<widget name="'+x+'" font="Prive3;27" position="'+str(27+i)+',960" zPosition="1" size="150,75" valign="center" halign="center" foregroundColor="yellow" backgroundColor="black" transparent="1" />\n' z pliku E_weather.py Jak tego użyć w innym skinie ? Cały screen Ulepszonej Pogody . E_weather.py
 5. Po co zaśmiecasz forum tym samym pytaniem w dwóch tematach . Odpowiedziałem Ci przecież na PW oraz tutaj -
 6. Co się nie da , jak się da .... Tylko po co dwa emulatory jednocześnie ? Dość stare masz to Atv 6.2 .
 7. I znowu szklana kula się pomyliła z pisownią języka polskiego .
 8. Szklana kula pomyliła ię - nie render , ale konnwerter - ServiceInfoEX.py . W konwerterze ServiceInfoEX. py trzeba dodać HEVC . Wstaw tu ten swój konwerter poprawimy może . Czemu używasz przestarzałego skina - instalować nowe skiny fhd !!!
 9. Pojawiła się w sieci podróbka NeoBoota / turecka/ - nie testowałem i nie będę testował - ja mam zaufanie do NeoBoot @gutosie . Jeśli ktoś odważny to niech się bawi. enigma2-plugin-extensions-neoboot-e2turk_3.8_all.ipk
 10. Zaznacz tak jak jest - hdd - PEŁNY RESTART tunera i to wszystko . Musi działać . Sprawdż montowanie w menu- menadżer urządzeń / w razie potrzeby popraw/ i też PEŁNY restart tunera - NIE GUI /
 11. Pobrałem to image - areadeltasat-7.3-sf8008_usb.zip Rozpakowałem i są tam cztery pliki usb_update.bin , aploader.bin , boottargs.bin i fastboot.bin - brak folderu octagon - jak to wgrać do SF8008 ?
 12. U mnie HELP - działa - SF8008 Atv . Listę ID wywołuje przycisk Play / trójkąciek na przycisku / . Przy okazji - czy dodasz te parametry gazu (no2, s3, so2, co) do konwertera ? Coby wywoływać je w Infobar .
 13. Kurde - znowu mam problemik - jak powiększyć czcionkę nazwy miejscowości w Weather Plugin . Jest bardzo mała . Problem rozwiązany - zmiany można robić tylko w pliku setup.py Weather Plugin .
 14. Szkoda . Może w miarę wolnego czasu byś to zrobił . Szacunek dla Twojej pracy
 15. Wspaniały plugin - Zawsze to mówiłem. Pytanie - czy da się wyświetlić te nowe parametry w infobar/secondinfobar - chodzi mi o NO2 , O3, SO2 i CO .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.