Jump to content

rysiuhelix

Użytkownicy
 • Content Count

  99
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Dobra

About rysiuhelix

 • Rank
  Czynny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuję . W fstab był wpis . Pliku - devicemanager.cfg nie mam - może nie ten folder ?
 2. New virtual keyboard 1.4 http://wrzucplik.pl/pokaz/1804581---fkpn.html
 3. Dopisz sobie w Infobar : <widget source="global.CurrentTime" render="Label" position="1370,709" size="100,30" font="Regular; 26" halign="center" transparent="1" foregroundColor="yellow" backgroundColor="black"> <convert type="ClockToText">Format:%H:%M</convert> </widget> <widget source="global.CurrentTime" render="Label" position="1458,709" size="60,30" font="Regular; 26" halign="left" transparent="1" backgroundColor="black" foregroundColor="red"> <convert type="ClockToText">Format::%S</convert> </widget> i zegar pojawi się Dzięki za info - takie spostrzeżenia są bardzo cenne .
 4. W secondinfobar u dołu po lewej . a w infobar / zał/ u dołu po prawej Widać Ci się schował zegarek.
 5. Pogodę trzeba dodać do Infobar w pliku skin.xml . Pogoda jest kombinacją - Airly Polska , MSNWeather2 oraz MSNWeather by Lucek . Nie zamieszczam gotowca - to skin Aurorski martina3 - mojego przyjaciela . Mogę pomóc w dodaniu tej pogody .
 6. A to mój infobar - Pogoda
 7. U mnie na OpenAtv 6.3 Octagonsf8008 / image w NeoBoot/ pięknie chodzą oba skiny i wzajemnie sobie nie przeszkadzają . Metoda jest prosta - instalujemy BH z feeda i układamy po swojemu . Następnie nie z pliku .zip !!! instalujemy Pingu ale ręcznie - bez components . Skin ruszy - braki w konwerterach i renderach uzupełniamy tylko / zaledwie kilka pozycji / . Sprawdzone i działa . Bałagan robią podwójnie instalowane convertery i rendery ;).
 8. Jakoś dziwnie mam w jednym z image w NeoBoot podmontowanie / załącznik /. Powinno być sdc1 - hdd2 , a jest jeszcze jako usb i neoboot . sda1 - hdd sdb1 - usb2 Jakim poleceniem po TELNET odmontować nie potrzebne montowania czyli sdc1 -usb i sdc1 - neoboot ?
 9. Blindscan sf8008 działa bardzo dobrze / openatv , nfr , spa , esi , vix ... / no niestety pod openvision od Ednaz tak się dzieje - szkoda .
 10. Wgrywa się prawidłowo openvision-enigma2-develop-Ednaz-7.2-r26-sf8008_mmc.zip- , ale po wejściu w Wyszukiwanie - Blindscan - robi się nieprzyjemny zielony crashscreen . ;( temat - https://www.sat-4-all.com/board/topic/135813-image-sf-octagon/page/6/#comments
 11. Prosta sprawa . W skin.xml zamienić wszystkie wartości - alphatest="blend" na alphatest="оn" . Jest ich pewnie klikaset , ale co się nie robi aby mieć skina chodzącego.
 12. Moim pluginem oszczędzasz na klikaniu pilotem Poza tym nie pod każdym skinem jest widoczny dostęp do wykonania Kopii Zapasowej . Dorobię niedługo screena w pluginie .
 13. Maleńki plugin do szybkiego dostęu wykonania Kopii zapasowej dla Image OpenAtv . OpenATVBackup_OpenATV.tar.gz
 14. Ja mam na /media/usb/.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.