Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

quando

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Pozytywna

About quando

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Czy znacie może jakiś plugin w stylu e2iPlayer który obsługuje link bezpośredni do materiału wideo?
 2. quando

  Klient Gmaila w nboxie

  Może znajdę gdzieś paczkę mailx pod sh4 ? bo udało mi się zainstalować na zgemma h7 na image openAtv i działa wysyłanie maila za pomocą skryptu
 3. Witam. Czy jest możliwość zainstalowania klienta gmaila? Czy coś takiego istnieje na nBoxa. Proszę o odpowiedz
 4. quando

  Nbox Skrypt

  Super czyli ssh ogarne jeszcze pozostał skrypcik co by dekoder mi się restartowal o okreslonej godzinie :) dziękuję za odpowiedz.
 5. quando

  Nbox Skrypt

  W takim razie bardzo dziękuję za odpowiedz i chęć pomocy. Być może znajdzie się ktoś inny co będzie wstanie doradzić pomóc dać wskazówkę. Pozdrawiam
 6. quando

  Nbox Skrypt

  Witam i dziękuję za odpowiedz. Na dm500 wiem jak to wykonać ale mi chodziło jak to zrobić w nboxie na tym sofcie. To że telnet działa to wiem bo korzystam ale chciałbym mieć możliwość korzystania z SSH:))
 7. quando

  Nbox Skrypt

  Witam. Pisałem ten wątek wcześniej ale został skasowany nie wiedzieć czemu? Mam 2 Pytania odnośnie softu openpli_adb5800_v86_29062014_nand 1. Czy istnieje jakiś skrypt który będzie restartował dekoder o podanej godzinie? 2. Czy jest możliwość uruchomienia SSH w tej wersji sofru co trzeba dograć? Proszę o nie kasowanie tego postu bardzo przyda mi się pomoc.
 8. Witam. Nie Daje już rady z tym Polsatem nie wiem co jest grane na C+ wszystko ok natomiast polsat wyprowadza mnie z równowagi. Oprogramowanie Gemini 4.7 Polsat legalny wyciągnięty box-key i RSA emu Cccam+newcs+mpcs problem polega na tym ze mpcs loguje się do newcs ale przesyła tylko 4 góra 5 ecm i z wiecha dodam ze próbowałem też konfiguracji newcs+MgCamd i to samo się dzieje wywala mpcs czy MgCamd z newcs coś takiego zaobserwowałem powiedzcie co może być przyczyną takiej sytuacji i proszę o wyrozumiałość. Pozdrawiam kolegów
 9. nie ustawił jeszcze statusu

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.