Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

kuzniecow

Użytkownicy
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Pozytywna

About kuzniecow

 • Rank
  Weteran SAT-4-ALL™
 1. Wiele zdrowia, szczęścia, spokoju i powodzenia.
 2. No DaREz ty już dziekujesz a ja jeszcze nie wpisałem sie na listę !!! Wszystko przez to że dawno tu nie zaglądałem. No to wszystkiego skrucie i nieskrycie wymarzonego, jak to ryba rybie ;) z całego serca życzę.
 3. Jeśli zblokowany jest cały plik to: Accent Office Password Recovery Advenced Office 2000 Password Recovery Advenced Office XP Password Recovery Advenced Office 97 Password Recovery MS Office Password Reader UltraExcelPaswordCraker97 z plikami do Office 97 włącznie nie ma problemu .... potem już nie każdy programik sobie z hasełkami radzi .... (jednak Bill co nieco poulepszał) jeśli zaś zablokowane są jakieś formuły tzn plik się otwiera ale edycja jest zablokowana hasłem, nie można podejrzeć formuł itp - to poprostu zaznaczamy wszystko i kopiujemy do nowego pustego arkusza :) proste ale skuteczne
 4. NO i dobrze że dziś tu zajrzałem. .... i jeszcze zdążyłem .... Wszystkiego najlepszego Panowie. Przede wszystkim zdrowia i spokoju, potem dopiero jasności .... he he he sat4alll 4ever !!!
 5. EjYou :) !Wszystkiego najlepszego! Przede wszystkim zdrowia ! Potem świata jak najbardziej normalnego!!!
 6. I ja się dołączam. All4you forever........ ;).
 7. i ja zyczenia składam ;) ...Wszystkiego zapragnionego :).
 8. Dołączam ;) ...Wszystkiego wymazronego :).
 9. Trochę spóźnione, bo wcześniej nie zauważyłem ... wszystkiego najlepszego!!!
 10. Dla nowych drukarek zwłaszcza z komunikacją dwustronną należy wybrać tryb ECP+EPP. Jnne jeśli z ww mamy problemy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.