Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

Jasiek32

Użytkownicy
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Pozytywna

About Jasiek32

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za pomoc,udało się odpalić i ustawić Shrew Soft VPN Client
 2. Mam problem z połączeniem z VPN na Windows10. Mam VPN na routerze fritzboxie . W telefonie na androidzie mam ustawiony VPN i łączę się z routerem bez problemu . Na Windowsie ustawiłem vpn ale nie połączy mnie z routerem. Podpowie ktoś czemu tak jest ?
 3. pisałem : po rozpakowaniu nie ma pliku img tylko jest folder z plikami .
 4. Zainstalowałem ten prog i jak wybieram plik to wyskakuje mniej więcej takie info : Jest to przetłumaczone googlami Inna karta testowana i nic to nie daje . Karta jest formatowana FAT32
 5. Plik po ściągnięciu jest spakowany zip , po rozpakowaniu jest folder z plikami . Nie da się tego wypalić win32 disk imager . W instrukcjach jakie znalazłem jest wszędzie kopiowanie folderu na kartę .
 6. Posiadam Raspberry Pi 4 . Pobrałem NOOBS ze strony Raspberry . Skopiowałem wszystkie pliki NOOBS na sformatowaną kartę sd . Po odpaleniu RPI pokazuje się kolorowa plansza i nic się nie dzieje. Czy ktoś ma pomysł co to może być ? Karta jest sprawna bo Raspbian się odpala z tej karty .
 7. Chcę dopytać , czy da się tak zaszyfrować folder ,żeby można było go otworzyć na każdym kompie po wpisaniu hasła ?
 8. Jaki program do szyfrowania dysków,pendrive polecacie ? Czytałem o TrueCrypt że już nie polecają tego programu . Posiadam Windowsa 10 Home . W wersji Windows 10 Professional jest Bit locker ale czy można zainstalować ten program w wersji Home ? A może jakiś inny program polecacie?
 9. Sprawdzałem u siebie i jeśli włączę Youtube w tunerze to ambilight nie reaguje . Działa tylko jeśli chodzi satelita. Być może gdzieś trzeba to ustawić ,ale nie szukałem .
 10. Jasiek32

  Ambilight Vu+

  U mnie zauważyłem jedną rzecz po podłączeniu Ambilight . Wszystko działa ok ale jeśli włączę streamowanie na telefonie to obraz na tunerze zamarza i pomaga tylko restart z tyłu tunera. Mam Vu+Solo 4K z zainstalowanym VTI14.
 11. Wygląda na to ,że winny jest Ambilight . Wyłączyłem go i wszystko chodzi bez zwiechy. Konwerter kupię na wiosnę bo już mi się nie chce grzebać przy talerzu w taką pogodę .
 12. FCC mam wyłączone od zawsze . Faktycznie na jesieni wymieniałem czaszę i konwerter i ten trop będę sprawdzał. Konwerter mam twin ,nie pamiętam firmy ale jakiś budżetowy . Teraz zastanawiam się czy nie kupić unicable .
 13. Czemu od razu tak ostro . Pomyślałem ,że może ktoś miał podobne objawy i się podzieli info. Stream na telefonie działa ok , a obraz wiesza się w tunerze . Nie mam pojęcia co wgrywałem ponieważ nie często oglądam stream na telefonie i nie wiem kiedy mogłem coś wgrać , jedyne co przychodzi mi do głowy to może podłączenie Ambilight ,spróbuję odłączyć i sprawdzę czy pomogło . To wykluczam raczej bo jak pisałem obraz się zatrzymuje na tunerze, ale w telefonie używam Vu+Player HD .
 14. Mam ostatnio problem ze streamem . W tunerze Vu+Solo4K mam VTI 14. W telefonie oglądam stream i po kilku minutach czasem po kilkudziesięciu na tunerze obraz się zatrzymuje i nic nie można zrobić ,pomaga tylko wtyczka z prądu. Wcześniej wszystko mi działało normalnie . Czy ma ktoś pomysł co to może być ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.