Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

sabrex

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Pozytywna

About sabrex

 • Rank
  Nowy

Profile Information

 • Tuner
  GM7162 Spark-Triplex
 1. ale mimo wszystko to kombajn, zawiera wszystko, co potrzebne i ładnie chodzi. mam tylko problemy z pluginami... wrzucam zły i tuner wisi na zielonym ekranie. zobacz czy ten z załącznika działa RaedQuickSignal-6.6.tar.gz
 2. faktycznie... zły link, zasugerowałem się arabskim opisem to sprawdź ten
 3. uważasz, że naprawdę taki szybki? jest link do nowszej wersji może warto spróbować bo czekać na tę "odchudzoną" openatefałkę" 6.4 szkoda czasu
 4. Podsumowanie. Na tę chwilę openATV - 6.3 nie nadaje się do użytku na starszych tunerach typu GM Triplex. Całość działa bardzo powoli, co w sumie dziwi, bo nie jest to "kombajn", który zawiera w swoim oprogramowaniu wszystko co jest potrzebne do nawet zwykłego oglądania telewizji, nie mówiąc już o bardziej skomplikowanej zabawie z choć częścią potrzebnych pluginów. Prawdopodobnie w moim przypadku decyduje słabszy procesor i zbyt mała pamięć. Grafika nowoczesna - może się podobać, ale to chyba nie ona tak spowalnia nawet zwykle przełączanie kanałów, bo o przeglądaniu MENU nawet nie wspominam. W porównaniu do Hyperion-a 5.5... w zasadzie nie ma porównania ;-) Może kolejna wersja - zgodnie z zapowiedziami Twórców bardziej odchudzona, będzie nadawała się do tego typu sprzętów. Będę czekał, bo soft mi się podoba a i czas zmienić oprogramowanie na bardziej nowoczesne w wyglądzie i obsłudze.
 5. poprawka w dniu dzisiejszym... robiłem tak jak wczoraj, tylko pobrałem obraz z 25 grudnia. Świeci wszystko co ma świecić, widzę oscam w przeglądarce. może wczoraj była awaria serwera i dlatego nie pobierało akurat w tym czasie plików ?
 6. problem w tym, że softcam feed nie instaluje zakładki "softcam". Tylko poprzez myupdater takowa się pojawia i wtedy w etc/tuxbox/confing/oscam są pliki config. dziwne, że poprzez przeglądarkę nie widzę oscama i nic nie mogę w ten sposób zrobić.
 7. dziękuję, ale i tak to nie rozwiązuje problemów z tym oprogramowaniem. Listę kanałów podmieniam bezproblemowo dreambox-em, ale co do ustawień, to nawet poprzez przeglądarkę nie mogę wejść do ustawień oscam-a pobranego poprzez myupdater. Poprzez FTP total commander widzę co jest w tuxbox, ale dalej nic.
 8. Wczoraj ukazała się kolejna wersja 6.3, ale pomimo kolejnego i kilkugodzinnego podejścia do tego softu, nie udało mi się uruchomić nic z canal+. Tylko FTA. Brakuje dokładnego opisu na forum, a przecież po to on jest. Posiłkowałem się ale dalej nic... po wgraniu nie ma zakładki softcam, nawet po aktualizacji wtyczek również "softcam-feed-universal_6.Plus_all.ipk" nie pomaga. Tylko po instalacji "e2-plugin-extensions-myupdater_2.x_all_ipk.zip" pojawia się oscam, ale nie potrafię go uruchomić. Wolałbym jakieś inne rozwiązanie, ale widocznie GM Triplex jest na wymarciu i w zasadzie poza tym Forum ciężko coś znaleźć.
 9. ja pier... konfiguracja Hyperiona po instalacji zajmuje 5-7 minut z wgraniem swojej listy poprzez dreambox edit i poustawianiem klawiszy tak jak lubię a z tym cholerstwem oATV walczę 4 godziny i nic... Seksmisja
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.