Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

rafkan

Użytkownicy
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Pozytywna

About rafkan

 • Rank
  Nowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @rappek - dziękuję
 2. @adam59 podzielisz się swoją zzpiconą do bukietu canal+?
 3. @tom17 jeszcze raz dziękuję za zainteresowanie, tak jak napisałem wcześniej a Ty potwierdziłeś wpis ten nie ma żadnego wpływu na działanie.
 4. @tom17 "read_sdt = 2" nie mam takiego wpisu. W oscam.conf nie licząc ustawień [webif] ma tylko takie wpisy [global] logfile = /root/oscam.log nice = 10 maxlogsize = 512 ecmfmt = s-d.[c-0p-0i-l].e/-HOP:j [dvbapi] enabled = 1 au = 1 pmt_mode = 0 user = dvbapi boxtype = none
 5. Dzięki za odpowiedź, właśnie zauważyłem, że po zmianie oscama (miałem na tym kliencie przedpotopowego) zniknął mi ten wpis. Niestety po jego dodaniu, przy starcie oscam dalej podaje ten wpis "(dvbapi) ERROR: ioctl(CA_GET_DESCR_INFO): Invalid argument" Dodam tylko, że nie wpływa to negatywnie na pracę boxa.
 6. Oscam r11572, klient w trakcie startu pojawia się taki zapis: 2019/12/30 22:34:27 02506014 c (dvbapi) ERROR: ioctl(CA_GET_DESCR_INFO): Invalid argument Czym może być spowodowany ten błąd?
 7. @adam59 Dziękuję bardzo
 8. Super robota, mam prośbę czy jest możliwość abyś zrobił zzpiconkę dla bukietu platformy polsatu i canal + (razem)
 9. rafkan

  Numeracja

  @Kaspian, @Lucek - dziekuję
 10. rafkan

  Numeracja

  To gratuluję, że jesteś taki sprytny ale pytałem o coś innego. W jakim pluginie/wtyczce masz dostęp do takich ustawień ustawień.
 11. rafkan

  Numeracja

  @Lucek, jakiego pluginu/wtyczki używasz do ustawień listy kanałów?
 12. Orientuje się od czego zależy format wyświetlania nazwy providera tzn: zaznaczona na czerwono nazwa providera - Cyfrowy Polsat S.A. prawidłowo wyświetla piconę providera Natomiast gdy nazwa jest w formacie "Cyfrowy Polsat S.A." z cudzysłowami nie wyświetla picony providera - jak widać poniżej Tak samo wygląda przy nc Problem jest nazwa providera - gdy nazwa picony pokrywa się z nazwą providera - wyświetla się poprawnie, natomiast gdy nazwa providera jest w cudzysłowiu picona się nie wyświetla (nazwa pliku nie może zawierać znaków specjalnych). Poradziłem sobie - jeśli koś będzie miał podobny problem wystarczy ręcznym wyszukiwaniem przeskanować całego satelitę i "cudzysłowy" znikną z nazw providerów.
 13. Rozumiem, że w jednej z podanych lokalizacji? Foldery mają mieć postać "piconSat"?
 14. Gdzie należy wstawić picony providera i satelit aby plugin je wyświetlał?
 15. Na solo4k - VTI 13.0.2 - bez zmian
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.