Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

ceron

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Pozytywna

About ceron

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ty dalej swoje......................... Nie czytałeś chyba dokładnie mojego posta z którego wynika ze jednak oglądałem fotki i napisałem co trzeba zmienić. Nie chce mi się już dalej dyskutować.................................... bo główny zainteresowany widać olał temat.
 2. Wyobraź sobie ze ja tez mam. Nie chwale się jakie bo po co. Człowiek chce pomoc i przez takich jak Ty lepiej jest nie pomagać nikomu. Kurna stary a głupi kłócisz się o byle co, pewnie Mikołaj nic Ci dzisiaj nie przyniósł. Tylko nie chwal się zaraz i nie wstawiaj żadnych fotek. Pozdrawiam. i Wesołych Świat.
 3. @ gizmo1954 Powiedz mi a ty masz jakis tuner vu? ze tak doradzasz? Mam te same LNB i tylko na image od vti dziala bez zadnych problemow.
 4. Witam, W sumie to jest normalne to co się dzieje. Zainstaluj vti najnowsze i zrób tak: 1: We wtyczkach po zainstalowaniu image wyszukaj Ustawienia FCC wejdź i wyłącz. 2: W ustawieniach anteny ustaw tak: A--------> Główny Tuner B do A Tuner C do B Tuner D do C możesz podłączyć do drugiego wejścia jeszcze jeden kabel od 13.0 /oczywiście Unicable/ i wtedy dodać tak: E-----------> Główny Tuner F do E Tuner G do F Tuner H do G Zmień w ustawieniach anteny z Unicable/Jess na Unicable LNB Producent -------------> Inverto potem ustaw Model ----------------> IDB---------------------1PP zadziała w 100% ale na image VTI bo na innych będziesz miał wyżej opisane przez Ciebie problemy. (Czy w teorii można podpiąć do niego kabel Legacy i ustawić na uniwersalne LNB ??) Tak mozesz ale wtej konfiguracji bedzie to Tuner E To było ta łopatologicznie wytłumaczone. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.