Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

Piotr_PPP

Użytkownicy
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Pozytywna

About Piotr_PPP

 • Rank
  Nowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Witam. Dziękuję za odpowiedź. Problem został rozwiązany po wymianie karty na nową. Choć trochę mnie to dziwiło dlaczego przechodzą uprawnienia, a nie dekoduje. Jeszcze raz dzięki.
 2. Witam. Z uwagi na Wasze doświadczenie postanowiłem napisać, a nianowicie mam problem z kartą C+ w czytniku DM800HD Clon. Niestety jestem laikiem w tych sprawach ale obszukałem już chyba wszystkie fora i nie mogłem znaleźć odpowiedzi na mój przypadek, który objawia się tym iż w CCCam info - uprawnienia odbioru, czytnik widzi kartę i uprawnienia przechodzą, ale żaden kanał nie może zaświecić tylko niekodowane tzn. TVPolonia itp. Posiadam 2 karty od dostawcy w multirum ale na każdej z nich nie chcę chodzić. Po włożeniu karty do innych tunerów działa bez problemu. Posiadam jeszcze NBoxa podpiętego pod sieć wewnętrzną poprzez spliter, który ma do flasha wgraną Enigmę2 i jest skonfigurowany jako klient tak aby brał uprawnienia z DM800 z karty i też nie chodzi z karty włożonej w DM800. W TSPanel aktywowałem CCCamy 2.2.1 ; 2.3.0 i bez rezultatu. W BP tak że próbowałem z CCCamami i to samo. Dziwi mnie jednak fakt że CCCaminfo pokazuje uprawnienia aktualne karty, oraz podpiętego NBoxa jako klient więc czytnik chyba jest sprawny. Niedawno wszystko chodziło jak należy być może można coś aktywować o czym nie wiem. Możecie mi Państwo pomóc rozwiązać ten problem. Pozdrawiam Piotr
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.