Jump to content

kojotjacek

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Pozytywna

About kojotjacek

 • Rank

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Ząbki
 • Tuner
  FX-6600

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kojotjacek

  HDMI IN

  No narazie nie daje rady Dodam że system vti
 2. kojotjacek

  HDMI IN

  Kurde gdzie tego szukać?
 3. kojotjacek

  HDMI IN

  Witam Mam pytanie może banalne ale nie mogę tego ogarnąć Czy jest mozliwe podłączenie i jak przełączyć inne urządzenie pod wejście HDMI IN np: rejestrator od kamer ? Czy te wejście służy czemu innemu?
 4. Dobra ok i jak mam to wczytać? I dokładnie co żeby nie zwalić tunera?
 5. Hej W info to mam tak:
 6. Witam Vu+uno 4k se silver harmony se v.2.2 wersja 2019-04-25 Posiadam taki tuner i taki soft chyba tak mi się zdaje i chyba nie potrafię wykorzystać do końca możliwości tego tunka Nie wiem gdzie szukać jakiś pluginów dodatków jedyne co posiadam to chyba youtuba i jakieś bzdety nikomu niepotrzebne Jak i gdzie szukać jakiś dodatków jak dograć wcześniej posiadałem nboxa białego i tam było tego wszystkiego sporo czyli IPTV i tam się trochę można było pobawić a tu niestety nie wiem co i jak i z czym się je Proszę o pomoc gdzie szukać podpowiedzi czy zmienić soft czy jak nie niem jestem z epoki pionków fergusona fx i nbox a tu jestem laikiem nie wiem jak działać żeby nie zwalić tunka.
 7. kojotjacek

  Oscam problem

  no nie dam rady poczekam na znajomego aż wróci do pl i zrobi mi to zdalnie bo za cholere nie daje rady ale wielkie dzieki za pomoc
 8. kojotjacek

  Oscam problem

  Mam już obraz na niekodowanych usunąłem pliki z katalogu hdd teraz mam problem z softcam jak wchodzę w zakładki to nie mogę nic wybrać jak zainstalować odpowiedni co robić?
 9. kojotjacek

  Oscam problem

  Witam Mam problem jestem zielony w temacie tuner nbox biały po wcisnieciu niebieskiego przycisku softcam manager wywala mi zielony obraz z błedami nie wiem co robic cos mi dziecko nacisneło i kiszka Możecie coś podpowiedzieć gdzie szukać pomocy
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.