Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

singus

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Pozytywna

About singus

 • Rank
  Nowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Tuner
  uhd88

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. singus

  Sagemcom UHD/ESI 88

  witam temat do zamknięcia - dekoder uwalony . jeśli ktoś zajmuje się wymianą pamięci proszę o pw
 2. singus

  Sagemcom UHD/ESI 88

  No to przekombinowałem. Pobrałem te softy. Rozpakowałem na usb zgodnie z tym poradnikiem nie ruszyło. Potem już zacząłem kombinować z katalogami. Utworzyłem sobie katalog "dysk" (nadałem prawa 775) i podpiąłem do niego sda1. wykonałem komendy : nbox:~# init 3 nbox:~# mv /usr/lib/enigma2/python/Plugins /dysk nbox:~# ln -s /dysk/Plugins /usr/lib/enigma2/python/Plugins nbox:~# init 4 Teraz na wyświetlaczu świeci się tylko Boot. Przedtem na panelu naciskając P-/P+ mogłem zmieniać, skąd ma startować dekoder zawsze było NOR. Do wgrania softu zmieniałem na USB A. Teraz nic nie działa, jedynie kilkukrotne szybkie wciskanie P+lub P- na panelu pojawia się PROG i zaraz FAIL. (W moim dekoderze UHD88 jest wyświetlacz diodowy).
 3. singus

  Sagemcom UHD/ESI 88

  ale mam już enigmę wgraną tylko jakąś starą chyba. Widziałem nowsze wersje i myślałem że coś by się dało pokombinować
 4. singus

  Sagemcom UHD/ESI 88

  Cześć wszystkim , mam Sagema jak w tytule i chciałbym zaktualizować soft, czy np. (OpenPli.8.6_Neovo_System_2019-02-08--18.25) by pasował? Dodam że jestem początkujący, choć już kilka softów wgrywałem do n-boxów. Natomiast z tym Sagemem nijak nie mogę sobie poradzić Pewnie w złym dziale napisałem, ale proszę o wyrozumiałość
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.